TFF'den beIN Sports iddialarına yanıt

Thanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Loading...
SEMrush
Added by vijaykumar322705
23 Views
Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinde bugün basında yer alan yayıncı kuruluşun ödemeleri geciktirdiği haberleri ile ilgili açıklama yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu, bugün basında yer alan yayıncı kuruluşun her ayın 21'inde yaptığı ödemeleri zarar ettiği için geciktirdiği ile ilgili haberleri resmi sitesinden yalanladı.

İşte yapılan açıklama;

Son günlerde kamuoyunda iş ortağımız Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'in resmi yayıncısı beIN Sports ile ilgili ortaya atılan tamamen gerçek dışı ve mesnetsiz iddialar üzerine bir açıklama yapma gereği doğmuştur.

"GECİKMİŞ ÖDEME BULUNMAMAKTA"

Türk futboluna çok değerli katkılarda bulunan beIN Sports, 2018-2019 sezonu yayın hakları ile ilgili tüm ödeme yükümlüklerini yerine getirmiş olup, kulüplerimize herhangi bir gecikmiş ödemesi de bulunmamaktadır.

beIN Sports, 18 yıldır kulüplerimize maddi ve manevi çok değerli katkılarda bulunmuştur. Haber

https://www.haberler.com/tff-den-bein-sports-iddialarina-yanit-12142141-haberi/

Category
Sports
Tags
Futbol, Spor Toto, Digiturk, Futbol Federasyonu, Konyaspor, Türk, Spor Toto Süper Lig, Türkiye, Türkiye Futbol Federasyonu, Su, Açıklama, Söz, Zam, Karar, Bina, Yapı, ÖDEM, Kamu, İş, CEO, Eynesil Halk Eğitim Merkezi, beIN, Un, İnternet, haber, sondakika haberleri, haberler.com

Post your comment

Sign in or sign up to post comments.

Comments

Be the first to comment