Wake Up, 18 Qershor 2018, Pjesa 3 - Top Channel Albania - Entertainment Show

Thanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Loading...
SEMrush
Added by aravindh060
10 Views
Tema: Kuriozitete
- Fëmijë nga tre prindër, tani është e mundur.
- Burri 84 vjeҫar i bën make-up gruas së tij 83 vjeҫe, para se ajo të humbasë shikimin!

Tema: Të bësh filma edhe me pak para! Sa mundësi kanë studentët dhe joprofesionistët që të prekin kinemanë?!
Te ftuar: Esmeralda Selita, Ernis Çili, Renato Balla

http://top-channel.tv/programe/wakeup/
Category
Entertainment

Post your comment

Sign in or sign up to post comments.

Comments

Be the first to comment